Jakie są rodzaje kredytów?

Jeżeli nie mamy sprecyzowanych oczekiwań, jaki chcielibyśmy wziąć kredyt, to często dziwimy się, ile jest możliwości, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy. Praktycznie na każdą rzecz, jaką zechcemy kupić, możemy pożyczyć od banku pieniądze.

Jest wiele kryteriów podziału kredytu, ale najbardziej znane są te przyznawane na potrzeby pożyczkobiorcy oraz te uzależnione od formy czy rodzaju zabezpieczenia.

Pożyczka może być przyznana zarówno w banku stacjonarnym, jak i online za pomocą Internetu. Każda z tych form jest tak samo bezpieczna, ponieważ wcale nie musimy myśleć, że przez Internet to strach pożyczać pieniądze czy prowadzić jakiekolwiek transakcje.

Do najpopularniejszych form kredytowania i najczęściej wybieranych przez większość klientów należą pożyczki samochodowe, mieszkaniowe, hipoteczne, krótkoterminowe, długoterminowe, średnioterminowe, chwilówki, przeznaczone na finansowanie działalności gospodarczej, konsumpcyjne, a także na dowód, dla studentów, dla zadłużonych, konsolidacyjne, refinansowane, w formie linii kredytowej odnawialnej lub nieodnawialnej, na finansowanie projektów inwestycyjnych, pomostowe.

Dużym powodzeniem cieszą się ostatnio kredyty pozabankowe, które mogą zostać przyznane w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Sprawdź najlepsze oferty finansowe w serwisie mpozyczkipozabankowe.pl – kredyty online bez bik

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.